Avira Secure Backup

Avira Secure Backup dla iPhone

Kompletne rozwiązanie do tworzenia backupów

Avira Secure Backup dla iOS pozwala robić kopię bezpieczeństwa danych i przechowywać ją w chmurze. Użytkownicy dostają do dyspozycji 5GB miejsca na pliki. Jest to wygodne i łatwe w obsłudze rozwiązanie nawet dla początkujących.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 5 GB za darmo
  • Nadaje się dla każdego
  • Doskonałe funkcje wyszukiwania
  • Umożliwia przesyłanie zdjęć i filmów

Wady

  • Mniej funkcji niż w wersji na PC
  • Brak funkcji zapraszania znajomych

Bardzo dobry
8

Avira Secure Backup dla iOS pozwala robić kopię bezpieczeństwa danych i przechowywać ją w chmurze. Użytkownicy dostają do dyspozycji 5GB miejsca na pliki. Jest to wygodne i łatwe w obsłudze rozwiązanie nawet dla początkujących.

Zapisz pliki w chmurze i zarządzaj nimi z dowolnego miejsca

Zdjęcia z ostatnich wakacji, robocze kopie dokumentów, kolekcja MP3... wszyscy mamy dużo ważnych plików. Ich kopia zapasowa pozwoli uchronić nas przed ich przypadkowym skasowaniem lub utraceniem.

Avira Secure Backup dla iPhone'a i iPada pozwala tworzyć kopie zapasowe i zarządzać plikami w chmurze, wykorzystując do tego 5GB przestrzeni dyskowej do przechowywania danych.

Po rejestracji bezpłatnego konta możesz łatwo zapisywać zdjęcia i filmy w chmurze dzięki funkcji Upload.

Wgrane pliki aplikacja pozwala przeszukiwać, przeglądać, przesyłać, a nawet się nimi dzielić. Możemy też filtrować pliki według ich typu: np. pokazywać tylko pliki muzyczne, filmy, zdjęcia lub dokumenty DOC, XLS i PPT.

Łatwa kopia zapasowa dla każdego

Avira Secure Backup ma przyjazny interfejs i nadaje się dla każdego. Tworzenie kopii zapasowej jest proste, a plikami możemy zarządzać na dwa sposoby: za pośrednictwem aplikacji lub korzystając ze strony My Avira. Na niej można sprawdzić stan wykonanych kopii, pobrać pliki, usunąć je lub udostępnić innym.

5GB na zabezpieczenie danych

Avira Secure Backup to praktyczne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia zapasowych kopii plików. Za darmo otrzymujemy 5GB pamięci online, możliwość zarządzania plikami z komputera lub za pośrednictwem aplikacji dla iOS.

Wersja mobilna jest uboższa od tej dla komputerów stacjonarnych. Brakuje w niej możliwości zapraszania nowych znajomych i uzyskiwania 500MB wolnej pamięci za każdego z poleconych użytkowników.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na iphone

Avira Secure Backup

Download

Avira Secure Backup 1.05

Opinie użytkowników o Avira Secure Backup

Sponsorowany×